Ministrowie otworzyli nowy blok operacyjny

Nowoczesny blok operacyjny, pracownia endoskopowa oraz centralna sterylizatornia powstały w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli. To inwestycja opiewająca na kwotę ponad 25 mln zł.   

Czytaj całość

To nasza wspólna praca

Zarząd Powiatu Stalowowolskiego otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu za 2018 rok podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego.

Czytaj całość

Wielka, błękitna rzeka rowerzystów płynęła niczym San

2. Podkarpacki Rajd Rowerowy Green Velo za nami. Liczący 250 rowerzystów długi, błękitny peleton przypominał chwilami rzekę San, płynącą spokojnie wśród zieleni.

Czytaj całość

Premier na zalanych terenach w Powiecie Stalowowolskim

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził w dniu 24 maja teren dotkniętej powodzią gminy Bojanów. We wsi Ruda spotkał się z mieszkańcami oraz walczącymi z wodą strażakami.

Czytaj całość

Nowy Blok Operacyjny okiem kamery

Jak od środka wyglądają nowy Blok Operacyjny, pracownia endoskopii oraz centralna sterylizatornia w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli?

Zapraszamy do obejrzenia filmu ukazującego nową inwestycję w szpitalu znajdującą się na całej powierzchni drugiego piętra Pawilonu Diagnostyczno-Zabiegowego, zrealizowaną za kwotę ponad 25 mln zł.

 

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023