Wnioski o przyznanie nagród w dziedzinie kultury i sportu można składać do 15 lutego

19. 02. 06

Informujemy, że wyjątkowo w tym roku do dnia 15 lutego przyjmowane są wnioski o przyznanie nagród Powiatu Stalowowolskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz nagród za uzyskanie wybitnych wyników sportowych oraz za szczególne osiągnięcia w działalności sportowej i szkoleniowej za rok 2018.

 

Wnioski o przyznanie nagrody składa się w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli, 37 – 450 Stalowa Wola, ul. Podleśna 15 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 lutego. Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane!

Nagrody w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury przyznawane są po jednej w następujących kategoriach:
1) Twórca – Osobowość Roku,
2) Animator kultury,
3) Ochrona i promocja tradycji regionalnych.

Nagrody w dziedzinie sportu przyznawane są po jednej w następujących kategoriach:
1) Sportowiec Roku
2) Trener Roku
3) Animator Sportu

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem nagrody.


Informacje o przyznanych nagrodach oraz terminie ich wręczenia, zostaną podane na stronie internetowej Starostwa Powiatowego, a osoby i zespoły uhonorowane nagrodami, otrzymają zaproszenia indywidualne.


Szczegółowych informacji udziela pani Lila Wojciak pod nr tel.: 15 643-36-54; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej do pobrania nowe regulaminy określające zasady, tryb i kryteria przyznawania ww. nagród oraz wzory wniosków.


Regulamin przyznawania nagród w kulturze
Regulamin przyznawania nagród w sporcie
Wniosek o nagrodę w dziedzinie kultury
Wniosek o nagrodę w dziedzinie sportu