Ostatnia szansa na podniesienie kwalifikacji pracowniczych

19. 08. 14

W stalowowolskiej Kuźni Przedsiębiorczości MZK trwa nabór do projektu „Finansowania Usług Rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”. Tym razem wsparcie kierowane jest szczególnie do MAŁYCH firm, które jeszcze nie korzystały ze wsparcia z powiatów: tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, mieleckiego, niżańskiego i kolbuszowskiego. W szczególności poszukiwani są uczestnicy o niskich kwalifikacjach i osoby powyżej 50 roku życia.

To jedna z ostatnich transz unijnych środków finansowych na podniesienie kwalifikacji pracowniczych. Projekt jest szansą dla firm na uzyskanie dofinansowania do szkoleń, kursów oraz usług doradczych, a dodatkową zaletą jest to, że firma może sama wybrać swoją usługę szkoleniową z Bazy Usług Rozwojowych, która odpowiada jej potrzebom.

Przez całą procedurę składania wniosków pomogą przebrnąć pracownicy Biura Projektu, które mieści się w budynku Kuźni Przedsiębiorczości, przy ulicy Kwiatkowskiego 1, pokój nr 227, w godzinach od 7.00 do 15.30, oraz w Biurze Partnera Projektu w Tarnobrzegu przy ul. Warszawskiej 227B. Zaineresowani mogą zadzwonić, pod numer 15 814-91-12, 789 446 760 lub kontaktować się mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowy opis naboru na stronie: ststrefa.pl/aktualnosci/